Om propely

Vårt oppdrag er å skape gode byggopplevelser

Propely skal forme morgendagens digitale bygg gjennom enkel programvare som engasjerer og veileder.

Selskapet består av en kombinasjon av unge gründere som tørr å utfordre en konservativ bransje, samt dyktige fagfolk med flere års erfaring fra drifting av eiendom. Den kombinasjonen er uslåelig.
Våre folk

Møt teamet bak Propely

Thomas Reinartz

VP Sales

email

thomas@propely.io

phone

+47 913 74 855

Ida Nilsen

Senior Sales Executive

email

ida@propely.no

phone

+47 477 53 054

Marius Olavesen

Sales Executive

email

marius@propely.no

phone

+47 947 82 378

Mariann Mjånes

Customer Success Manager

email

mariann@propely.no

phone

‭+47 993 45 543‬

Steinar Seim

Co-Founder & CGO

email

steinar@propely.no

phone

+47 950 77 597

Ole Ekern

Co-Founder & COO

email

ole@propely.no

phone

+47 481 55 677

Kristoffer Lundquist

Co-Founder & CEO

email

kristoffer@propely.io

phone

+47 941 98 838

Odin Berre

Frontend Developer

email

phone

Herman Hynne

Developer Intern

email

phone

Sankeethan Sivachandran

Developer Intern

email

phone

Sindre Øyen

iOS-utvikler

email

phone

Prøv Propely gratis
Opplev et intelligent forvaltningssystem.
Book demo